Patch Status (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (17 entries)

en: error
sq: gabim

en: Modules
sq: Modulët

en: warning
sq: paralajmërim

en: Themes
sq: Temat

en: ok
sq: libri

en: Recommended version:
sq: Pamja e parë e versionit të shkurtër

en: Security update:
sq: Rifreskimi ardhshëm

en: Latest version:
sq: Versioni më të ri:

en: Development version:
sq: Pamja e parë e versionit të shkurtër

en: Also available:
sq: Asnjë përmbajtje në dispozicion.

en: Disabled modules
sq: Jo aktiv

en: Disabled themes
sq: Jo aktiv

en: Includes:
sq: Përfshinë:

en: Enabled: %includes
sq: Aktivizuar: %includes

en: Disabled: %disabled
sq: Çaktivizuar: %disabled

en: Depends on: !basethemes
sq: Varet nga: !basethemes

en: Required by: %subthemes
sq: Kerkuar nga: %subthemes
