Patch Status (7.x-1.1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Modules
ug: مودۇللار

en: warning
ug: دىققەت

en: Themes
ug: ئۇسلۇبلار

en: Development version:
ug: پروگرامما نەشىرى

en: Disabled modules
ug: تاقالغان مودۇللار

en: Disabled themes
ug: تاقالغان ئۇسلۇبلار
