PatchInfo (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Administration
az: İdarəetmə

en: error
az: səhv

en: settings
az: parametrlər

en: Modules
az: Modullar

en: Themes
az: Mövzular

en: Recommended version:
az: Tövsiyə olunan versiya:

en: Security update:
az: Təhlükəsizlik yeniləməsi:

en: Latest version:
az: Ən son versiya:

en: Development version:
az: İnkişaf versiyası:

en: Also available:
az: Həmçinin mövcuddur:

en: Drupal core
az: Drupal nüvəsi

en: Includes: %includes
az: Daxildir: %includes
