PatchInfo (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (20 entries)

en: Administration
cs: Administrace

en: error
cs: chyba

en: settings
cs: nastavení

en: Modules
cs: Moduly

en: warning
cs: varování

en: Themes
cs: Témata vzhledu

en: Recommended version:
cs: Doporučená verze:

en: Security update:
cs: Bezpečnostní aktualizace:

en: Latest version:
cs: Poslední verze:

en: Development version:
cs: Vývojová verze:

en: Also available:
cs: Také dostupné:

en: Drupal core
cs: Jádro Drupalu

en: Includes: %includes
cs: Zahrnuje: %includes

en: Disabled modules
cs: Vypnuté moduly

en: Disabled themes
cs: Vypnutá témata vzhledu

en: Includes:
cs: Obsahuje:

en: Enabled: %includes
cs: Zapnout: %includes

en: Disabled: %disabled
cs: Vypnuto: %disabled

en: Depends on: !basethemes
cs: Závisí na: !basethemes

en: Required by: %subthemes
cs: Požadovaný: %subthemes
