PatchInfo (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (19 entries)

en: error
da: fejl

en: settings
da: indstillinger

en: Modules
da: Moduler

en: warning
da: advarsel

en: Themes
da: Temaer

en: Recommended version:
da: Anbefalet version:

en: Security update:
da: Sikkerhedsopdatering:

en: Latest version:
da: Seneste version:

en: Development version:
da: Udviklingsversion:

en: Also available:
da: Også tilgængelig:

en: Drupal core
da: Drupal-kernen

en: Includes: %includes
da: Indeholder: %includes

en: Disabled modules
da: Deaktiverede moduler

en: Disabled themes
da: Deaktiverede temaer

en: Includes:
da: Indeholder:

en: Enabled: %includes
da: Aktiveret: %includes

en: Disabled: %disabled
da: Deaktiveret: %disabled

en: Depends on: !basethemes
da: Afhænger af: !basethemes

en: Required by: %subthemes
da: Krævet af: %subthemes
