PatchInfo (7.x-1.0) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Administration
dz: བདག་སྐྱོང་།

en: error
dz: འཚོལ་བ།

en: Modules
dz: ཚད་གཞི་ཚུ་

en: warning
dz: ཉེན་བརྡ།

en: Themes
dz: བརྗོད་དོན་ཚུ་
