PatchInfo (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: Administration
fi: Ylläpito

en: error
fi: virhe

en: settings
fi: asetukset

en: Modules
fi: Moduulit

en: warning
fi: varoitus

en: Themes
fi: Teemat

en: Recommended version:
fi: Suositeltava versio:

en: Security update:
fi: Turvapäivitys:

en: Latest version:
fi: Uusin versio:

en: Development version:
fi: Kehitysversio:

en: Also available:
fi: Saatavilla myös:

en: Drupal core
fi: Drupalin ydin

en: Includes: %includes
fi: Sisältää: %includes

en: Disabled modules
fi: Käytöstä poistetut moduulit

en: Disabled themes
fi: Käytöstä poistetut teemat

en: Includes:
fi: Sisältää:

en: Enabled: %includes
fi: Käytössä: %includes

en: Disabled: %disabled
fi: Poissa käytöstä: %disabled

en: Depends on: !basethemes
fi: Riippuu: !basethemes

en: Required by: %subthemes
fi: Riippuvaisuudet: %subthemes
