PatchInfo (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (19 entries)

en: Administration
nl: Beheer

en: error
nl: fout

en: settings
nl: instellingen

en: warning
nl: waarschuwing

en: Themes
nl: Thema's

en: Recommended version:
nl: Geadviseerde versie:

en: Security update:
nl: Beveiligingsupdate:

en: Latest version:
nl: Meest recente versie:

en: Development version:
nl: Ontwikkelversie:

en: Also available:
nl: Ook beschikbaar:

en: Drupal core
nl: Drupal-kern

en: Includes: %includes
nl: Bevat: %includes

en: Disabled modules
nl: Uitgeschakelde modules

en: Disabled themes
nl: Uitgeschakelde thema's

en: Includes:
nl: Bevat:

en: Enabled: %includes
nl: Ingeschakeld: %includes

en: Disabled: %disabled
nl: Uitgeschakeld: %disabled

en: Depends on: !basethemes
nl: Afhankelijk van !basethemes

en: Required by: %subthemes
nl: Vereist door %subthemes
