PatchInfo (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Administration
nn: Administrasjon

en: error
nn: feil

en: Modules
nn: Modular

en: warning
nn: åtvaring

en: Themes
nn: Utsjånadsmal
