PatchInfo (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (21 entries)

en: Administration
sk: Administrácia

en: error
sk: chyba

en: settings
sk: nastavenia

en: Modules
sk: Moduly

en: warning
sk: upozornenie

en: Themes
sk: Témy vzhľadu

en: ok
sk: OK

en: Recommended version:
sk: Odporúčaná verzia:

en: Security update:
sk: Bezpečnostná aktualizácia:

en: Latest version:
sk: Najnovšia verzia:

en: Development version:
sk: Testovacia verzia:

en: Also available:
sk: Tiež dostupné:

en: Drupal core
sk: Jadro Drupalu

en: Includes: %includes
sk: Obsahuje: %includes

en: Disabled modules
sk: Vypnuté moduly

en: Disabled themes
sk: Vypnuté témy

en: Includes:
sk: Zahŕňa:

en: Enabled: %includes
sk: Povolené: %includes

en: Disabled: %disabled
sk: Zakázané: %disabled

en: Depends on: !basethemes
sk: Závisí na: !basethemes

en: Required by: %subthemes
sk: Vyžadované od: %subthemes
