PatchInfo (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (21 entries)

en: Administration
tr: Yönetim

en: error
tr: hata

en: settings
tr: ayarlar

en: Modules
tr: Modüller

en: warning
tr: uyarı

en: Themes
tr: Temalar

en: ok
tr: tamam

en: Recommended version:
tr: Önerilen sürüm:

en: Security update:
tr: Güvenlik güncellemesi:

en: Latest version:
tr: Son sürüm:

en: Development version:
tr: Geliştirme sürümü:

en: Also available:
tr: Ayrıca:

en: Drupal core
tr: Drupal çekirdeği

en: Includes: %includes
tr: Kapsamı: %includes

en: Disabled modules
tr: Kullanıma kapalı eklentiler

en: Disabled themes
tr: Kullanıma kapalı temalar

en: Includes:
tr: Kapsamı:

en: Enabled: %includes
tr: Etkin: %includes

en: Disabled: %disabled
tr: Devre dışı: %disabled

en: Depends on: !basethemes
tr: Temeli: !basethemes

en: Required by: %subthemes
tr: Gerek duyanlar: %subthemes
