PatchInfo (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Administration
ur: تنظیم

en: error
ur: نقص

en: settings
ur: ترتیبات

en: Modules
ur: موڈیولز

en: warning
ur: انتباہ
