PatchInfo (7.x-1.1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Administration
am: አስተዳደር

en: error
am: ስህተት

en: Modules
am: ሞዱሎች

en: warning
am: ማስጠንቀቂያ

en: Themes
am: ገጽታዎች
