PatchInfo (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (21 entries)

en: Administration
et: Haldus

en: error
et: veateade

en: settings
et: sätted

en: Modules
et: Moodulid

en: warning
et: hoiatus

en: Themes
et: Teemad

en: ok
et: olgu

en: Recommended version:
et: Soovitatav versioon:

en: Security update:
et: Turvauuendus:

en: Latest version:
et: Viimane versioon:

en: Development version:
et: Arendusversioon:

en: Also available:
et: Lisaks saadaval:

en: Drupal core
et: Drupali tuumamoodulid

en: Includes: %includes
et: Sisaldab: %includes

en: Disabled modules
et: Keelatud moodulid

en: Disabled themes
et: Keelatud teemad

en: Includes:
et: Sisaldab:

en: Enabled: %includes
et: Aktiveeritud: %includes

en: Disabled: %disabled
et: Keelatud: %disabled

en: Depends on: !basethemes
et: Sõltub teemadest: !basethemes

en: Required by: %subthemes
et: On vajalik teemadele: %subthemes
