PatchInfo (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (21 entries)

en: Administration
gl: Administración

en: error
gl: erro

en: settings
gl: opcións

en: Modules
gl: Módulos

en: warning
gl: advertencia

en: Themes
gl: Temas

en: ok
gl: correcto

en: Recommended version:
gl: Versión recomendada:

en: Security update:
gl: Actualización de seguridade:

en: Latest version:
gl: Última versión:

en: Development version:
gl: Versión de desenvolvemento:

en: Also available:
gl: Tamén dispoñíbel:

en: Drupal core
gl: Núcleo de Drupal

en: Includes: %includes
gl: Inclúe: %includes

en: Disabled modules
gl: Módulos desactivados

en: Disabled themes
gl: Temas desactivados

en: Includes:
gl: Inclúe:

en: Enabled: %includes
gl: Activado: %includes

en: Disabled: %disabled
gl: Desactivado: %disabled

en: Depends on: !basethemes
gl: Depende de: !basethemes

en: Required by: %subthemes
gl: Necesario para: %subthemes
