PatchInfo (7.x-1.1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Administration
kn: ನಿರ್ವಹಣೆ

en: error
kn: ದೋಷ

en: warning
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ

en: Themes
kn: ಥೀಮುಗಳು

en: ok
kn: ಸರಿ
