PatchInfo (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: Administration
pt: Administração

en: error
pt: erro

en: settings
pt: Configurações

en: Modules
pt: Módulos

en: Themes
pt: Temas

en: Recommended version:
pt: Versão recomendada:

en: Security update:
pt: Atualização de segurança:

en: Latest version:
pt: Última versão:

en: Development version:
pt: Versão de desenvolvimento:

en: Also available:
pt: Também disponível:

en: Drupal core
pt: Núcleo do Drupal

en: Includes: %includes
pt: Inclui: %includes

en: Includes:
pt: Inclui:

en: Enabled: %includes
pt: Ativado: %includes

en: Disabled: %disabled
pt: Desativado: %disabled
