PatchInfo (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (21 entries)

en: Administration
uk: Адміністрування

en: error
uk: помилка

en: settings
uk: налаштування

en: Modules
uk: Модулі

en: warning
uk: попередження

en: Themes
uk: Теми

en: ok
uk: гаразд

en: Recommended version:
uk: Рекомендована версія:

en: Security update:
uk: Оновлення безпеки:

en: Latest version:
uk: Остання версія:

en: Development version:
uk: Версія в розробці:

en: Also available:
uk: Також доступно:

en: Drupal core
uk: Ядро Drupal

en: Includes: %includes
uk: Містить: %includes

en: Disabled modules
uk: Вимкнені модулі

en: Disabled themes
uk: Вимкнені теми

en: Includes:
uk: Містить:

en: Enabled: %includes
uk: Увімкнені: %includes

en: Disabled: %disabled
uk: Вимкнені: %disabled

en: Depends on: !basethemes
uk: Вимагає: !basethemes

en: Required by: %subthemes
uk: Необхідний для: %subthemes
