PatchInfo (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (17 entries)

en: error
fr: erreur

en: settings
fr: paramètres

en: warning
fr: avertissement

en: Themes
fr: Thèmes

en: Recommended version:
fr: Version recommandée :

en: Security update:
fr: Mise à jour de sécurité :

en: Latest version:
fr: Dernière version :

en: Development version:
fr: Version de développement :

en: Also available:
fr: Également disponible :

en: Includes: %includes
fr: Contient : %includes

en: Disabled modules
fr: Modules désactivés

en: Disabled themes
fr: Thèmes désactivés

en: Includes:
fr: Contient :

en: Enabled: %includes
fr: Activé : %includes

en: Disabled: %disabled
fr: Désactivé : %disabled

en: Depends on: !basethemes
fr: Dépend de : !basethemes

en: Required by: %subthemes
fr: Requis par : %subthemes
