PatchInfo (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (21 entries)

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: error
hu: hiba

en: settings
hu: beállítások

en: Modules
hu: Modulok

en: warning
hu: figyelmeztetés

en: Themes
hu: Sminkek

en: ok
hu: rendben

en: Recommended version:
hu: Ajánlott változat:

en: Security update:
hu: Biztonsági frissítés:

en: Latest version:
hu: Legfrissebb változat:

en: Development version:
hu: Fejlesztői változat:

en: Also available:
hu: Elérhető még:

en: Drupal core
hu: Drupal alaprendszer

en: Includes: %includes
hu: Tartalmazza: %includes

en: Disabled modules
hu: Kikapcsolt modulok

en: Disabled themes
hu: Kikapcsolt sminkek

en: Includes:
hu: Tartalmazza:

en: Enabled: %includes
hu: Engedélyezve: %includes

en: Disabled: %disabled
hu: Tiltott: %disabled

en: Depends on: !basethemes
hu: !basethemes szükséges a bekapcsolásához

en: Required by: %subthemes
hu: %subthemes használja
