PatchInfo (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (21 entries)

en: Administration
lt: Administravimas

en: error
lt: klaida

en: settings
lt: nustatymai

en: Modules
lt: Moduliai

en: warning
lt: įspėjimas

en: Themes
lt: Temos

en: ok
lt: Gerai

en: Recommended version:
lt: Rekomenduojama versija:

en: Security update:
lt: Saugumo atnaujinimas:

en: Latest version:
lt: Naujausia versija:

en: Development version:
lt: Vystoma versija:

en: Also available:
lt: Taip pat prieinama:

en: Drupal core
lt: Drupal šerdis

en: Includes: %includes
lt: Apima: %includes

en: Disabled modules
lt: Išjungti moduliai

en: Disabled themes
lt: Išjungtos temos

en: Includes:
lt: Apima:

en: Enabled: %includes
lt: Įgalinti: %includes

en: Disabled: %disabled
lt: Išjungti: %disabled

en: Depends on: !basethemes
lt: Priklauso nuo: !basethemes

en: Required by: %subthemes
lt: Reikalinga: %subthemes
