Path Access (7.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Pages
af: Bladsye

en: Operations
af: Aksies

en: Access control
af: Toegangsbeheer

en: edit
af: redigeer

en: Page specific visibility settings
af: Bladsy-spesifieke sigbaarheidsverstellings
