Path Access (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Pages
ar: الصفحات

en: Operations
ar: عمليات

en: Access control
ar: صلاحيات الوصول

en: edit
ar: تحرير

en: Page specific visibility settings
ar: إعدادات عرض خاصة بالصفحة

en: User Role
ar: دور المستخدم
