Path Access (7.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Pages
bg: Страници

en: Operations
bg: Действия

en: Access control
bg: Контрол на достъпа

en: edit
bg: редактирай

en: Page specific visibility settings
bg: Настройки за видимост в зависимост от страниците
