Path Access (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Pages
cs: Stránky

en: Operations
cs: Operace

en: Access control
cs: Kontrola přístupu

en: edit
cs: upravit

en: Page specific visibility settings
cs: Nastavení viditelnosti podle stránky

en: User Role
cs: Uživatelská role
