Path Access (7.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Pages
da: Sider

en: Operations
da: Handlinger

en: Access control
da: Adgangsbegrænsning

en: edit
da: redigér

en: Page specific visibility settings
da: Sidespecifikke synlighedsindstillinger

en: User Role
da: Brugerrolle
