Path Access (7.x-1.0-beta1) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Pages
dz: ཤོག་ལེབ་ཚུ།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Access control
dz: འཛུལ་སྤྱོད་ཚད་འཛིན་

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: Page specific visibility settings
dz: ཤོག་ལེབ་དམིགས་གསལ་མཐོང་གསལ་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ།
