Path Access (7.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Operations
eo: Operacioj

en: Access control
eo: Regu permesojn

en: edit
eo: redakti

en: Page specific visibility settings
eo: Paĝspecifaj agordoj pri videblo
