Path Access (7.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Pages
fa: صفحه‌ها

en: Operations
fa: عملیات

en: Access control
fa: کنترل دسترسی

en: edit
fa: ویرایش

en: Page specific visibility settings
fa: تنظیمات نمایش بر اساس صفحه
