Path Access (7.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Pages
fi: Sivut

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Access control
fi: Pääsynhallinta

en: edit
fi: muokkaa

en: Page specific visibility settings
fi: Sivukohtaiset näkyvyysasetukset

en: User Role
fi: Käyttäjärooli
