Path Access (7.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Pages
is: Síður

en: Operations
is: Atgerðir

en: Access control
is: Atgongdarstýring

en: edit
is: broyt

en: Page specific visibility settings
is: Sýnissetingar serligar fyri síðu
