Path Access (7.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Operations
fr: Actions

en: Access control
fr: Contrôle d'accès

en: edit
fr: modifier

en: Page specific visibility settings
fr: Paramètres de visibilité spécifiques à la page

en: User Role
fr: Rôle utilisateur
