Path Access (7.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Pages
hi: पृष्ठ

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Access control
hi: अभिगम नियंत्रण

en: edit
hi: संपादन करें

en: Page specific visibility settings
hi: पृष्ठ निर्दिष्ट दृश्यता स्थापनायें
