Path Access (7.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Pages
ja: ページ

en: Operations
ja: 操作

en: Access control
ja: アクセスコントロール

en: edit
ja: 編集

en: Page specific visibility settings
ja: ページ固有の表示設定

en: User Role
ja: ユーザーの役割
