Path Access (7.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Pages
ka: გვერდები

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Access control
ka: წვდომის კონტროლი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Page specific visibility settings
ka: გვერდის სპეციფიკური ხილვადობის პარამეტრები
