Path Access (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Access control
lt: Prieigos kontrolė

en: edit
lt: redaguoti

en: Page specific visibility settings
lt: Matomumo nustatymas puslapiuose
