Path Access (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Pages
ro: Pagini

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Access control
ro: Control acces

en: edit
ro: modifică

en: Page specific visibility settings
ro: Setări de vizibilitate specifice paginii

en: User Role
ro: Rol Utilizator
