Path Access (7.x-1.0-beta2) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Pages
el: Σελίδες

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Access control
el: Έλεγχος πρόσβασης

en: edit
el: επεξεργασία

en: Page specific visibility settings
el: Ρυθμίσεις ορατότητας της σελίδας
