Path Access (7.x-1.0-beta2) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Pages
eu: Orriak

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Access control
eu: Sarbide kontrola

en: edit
eu: editatu

en: Page specific visibility settings
eu: Orri konkretuentzako  ikuspen-aukerak
