Path Access (7.x-1.0-beta2) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Pages
gl: Páxinas

en: Operations
gl: Operacións

en: Access control
gl: Control de acceso

en: edit
gl: editar

en: Page specific visibility settings
gl: Configuración da visibilidade por páxina
