Path Access (7.x-1.0-beta2) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Pages
he: עמודים

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Access control
he: בקרת גישה

en: edit
he: עריכה

en: Page specific visibility settings
he: הגדרות תצוגה מותאמות לפי עמוד

en: User Role
he: תפקיד
