Path Access (7.x-1.0-beta2) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Pages
hr: Stranice

en: Operations
hr: Operacije

en: Access control
hr: Kontrola pristupa

en: edit
hr: uredi

en: Page specific visibility settings
hr: Postavke vidljivosti specifične stranice
