Path Access (7.x-1.0-beta2) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Pages
it: Pagine

en: Operations
it: Operazioni

en: Access control
it: Controllo accessi

en: edit
it: modifica

en: Page specific visibility settings
it: Impostazioni specifiche di visibilità per pagina

en: User Role
it: Ruolo utente
