Path Access (7.x-1.0-beta2) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Pages
km: ទំព័រ

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Access control
km: ​ចូល​ដំណើរ​ការ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Page specific visibility settings
km: ​ការ​កំណត់​ភាព​មើល​ឃើញ​ជាក់លាក់​របស់​ទំព័រ
