Path Access (7.x-1.0-beta2) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Pages
lv: Lapas

en: Operations
lv: Darbības

en: Access control
lv: Piekļuves kontrole

en: edit
lv: labot

en: Page specific visibility settings
lv: Lapai specifiski redzamības uzstādījumi.

en: User Role
lv: Lietotāju loma
