Path Access (7.x-1.0-beta2) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Pages
pl: Strony

en: Operations
pl: Operacje

en: Access control
pl: Kontrola dostępu

en: edit
pl: edytuj

en: Page specific visibility settings
pl: Wyświetlanie zależne od strony

en: configure role paths
pl: konfiguruj ścieżki rang

en: Path Access
pl: Dostęp do ścieżki

en: Define what paths a user role can access.
pl: Zdefiniuj, do których ścieżek rola użytkownika może mieć dostęp.

en: User Role
pl: Rola użytkownika

en: Allow users to view specific pages
pl: Pozwól użytkownikom wyświetlać konkretne strony

en: Access every page except the listed pages.
pl: Dostęp do każdej strony z wyjątkiem wymienionych stron.

en: Access only the listed pages.
pl: Dostęp tylko do wymienionych stron.

en: Save path access
pl: Zapisz dostęp do ścieżki

en: The path access configuration has been saved.
pl: Konfiguracja dostępu do ścieżki została zapisana.

en: Restrict access to any paths by user role
pl: Ograniczaj dostęp do jakichkolwiek ścieżek poprzez rolę użytkownika
