Path Access (7.x-1.0-beta2) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Pages
pt: Páginas

en: Operations
pt: Operações

en: Access control
pt: Controle de acesso

en: edit
pt: editar

en: Page specific visibility settings
pt: Configurações de visibilidade por página

en: User Role
pt: Papel do usuário
