Path Access (7.x-1.0-beta2) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Pages
ru: Страницы

en: Operations
ru: Операции

en: Access control
ru: Контроль доступа

en: edit
ru: изменить

en: Page specific visibility settings
ru: Настройки видимости для страницы

en: User Role
ru: Пользовательская роль
