Path Access (7.x-1.0-beta2) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Pages
sk: Stránky

en: Operations
sk: Operácie

en: Access control
sk: Kontrola prístupu

en: edit
sk: upraviť

en: Page specific visibility settings
sk: Nastavenie viditeľnosti podľa stránky
