Path Access (7.x-1.0-beta2) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Pages
sl: Strani

en: Operations
sl: Operacije

en: Access control
sl: Nadzor dostopa

en: edit
sl: uredi

en: Page specific visibility settings
sl: Določi vidnost glede na stran
